Stopgezette activiteiten

(in miljoen €)H1 2014H2 2014H1 2015
Totale omzet346,5362,4395,2
Totale inkomsten (metaal niet inbegrepen)148,6139,5148,5
Recurrente EBITDA20,916,020,1
Recurrente EBIT12,46,711,5
waarvan geassocieerde ondernemingen1,10,11,1
Totale EBIT14,45,37,9
Recurrente operationele marge7,6%4,7%7,0%
Onderzoek- & Ontwikkelingskosten1,61,81,8
Investeringen8,512,912,2
Aangewend kapitaal, einde periode254,7264,2183,4
Aangewend kapitaal, gemiddelde242,9259,4223,8
Rendement op aangewend kapitaal (ROCE)10,2%5,2%10,3%
Personeelsbestand, einde periode2.0552.0062.014
waarvan geassocieerde ondernemingen518501521

We use cookies on our website. To learn more about cookies, how to use them on our site and how to change your cookies settings, please read our cookie policy. By accepting you are giving your consent to our use of cookies in accordance with our cookies policy.